Dostępny w naszych sklepach
| Pojemność (ml): | 300 |
| Gwint: | 24/410 |
| Tworzywo: | PET Politereftalan etylenu |
| Kolor: | Biały |
| Podstawa: | Koło |
| Średnica (mm): | 63 |
| Wysokość (mm): | 126 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym (szt.): | 345 |
| Waga (g): | 25 |
Kolejna dostawa:![]() 22.10.2024 - 5.11.2024 | data |
| Sprzedawane po: | 115 |
Butelka PET 300 ml – biała jak śnieg, ale charakter ma konkretny
Ten model zna swoje miejsce – butelka PET 300 ml to opakowanie, które nie musi krzyczeć, żeby zostać zauważonym. Ma cylindryczny kształt, okrągłą podstawę i proporcje, które po prostu dobrze wyglądają. A że w bieli? To tylko dodaje jej profesjonalnego sznytu – neutralna, ale nie nijaka. I chociaż nie lubi się popisywać, to zawsze wygląda, jakby właśnie wyszła ze spa.
Jak to działa?
Pompka, flip top, atomizer – z takimi kontaktami można spokojnie robić karierę w świecie kosmetyków. Buteleczka plastikowa z gracją obsłuży balsam, żel i tonik, nie tracąc fasonu nawet przy trudniejszych formułach. To opakowanie, które robi swoje – bez scen, bez kaprysów i zawsze z dobrym efektem końcowym.
Wykonanie produktu
Z PET-u – tworzywa lekkiego, wytrzymałego i łatwego do przetworzenia – ta plastikowa buteleczka łączy w sobie funkcjonalność z wizualnym spokojem. Matowa biel ładnie odbija światło i świetnie współgra z nowoczesnymi etykietami. Cylindryczna bryła to czysta forma – nie kombinuje, ale daje dużo możliwości.
Butelka na kosmetyki, która robi miejsce dla zawartości, ale sama też nie znika w tłumie – potrafi być tłem, kiedy trzeba, i wyjść na pierwszy plan, gdy zagra formuła i etykieta.
Sprawdza się idealnie, gdy chcesz:
- Stworzyć kosmetyk do codziennej pielęgnacji w czystym stylu.
- Zapakować produkt do skóry wrażliwej, trądzikowej lub dziecięcej.
- Postawić na neutralny design, który gra z każdą szatą graficzną.
- Zaoferować klientowi coś, co wygląda znajomo – ale w najlepszym wydaniu.
















